Ik stoor me zo vaak. Iedereen altijd maar op die telefoon. Het gaat ten koste van goede gesprekken. Echte verbinding. Het lijkt of we het verleren, echt praten met elkaar. Hier enkel over zeuren heeft weinig zin. Hoe lossen we dit op? Vertellis is het antwoord. Ik ben fan van het Vertellis Chapters dagboek en het spel.
Het antwoord is zo simpel. En gelukkig zijn er mensen die actie hebben ondernomen en Vertellis hebben opgericht. Zij maken producten om ons te helpen weer dichter bij elkaar te komen. Hulpmiddeltjes voor goede gesprekken, met jezelf en de ander. Ik heb zelf inmiddels hun Chapters dagboek en een kaartspel, de feestdagen editie. Ik ben zo enthousiast, dit moet ik met jullie delen!
Wat is fijner dan een goed gesprek met je geliefden. Soms is het moeilijk de juiste vragen te stellen. Het Vertellis kaartspel is hier geweldig voor. Aan de hand van het spel stel je elkaar vragen als “Welk moment zou je willen herbeleven”. Dit zet je aan het denken en is een makkelijke start van een mooi gesprek. Voordat je antwoord geeft, kunnen de anderen raden wat je gaat antwoorden. Een geweldige, gezellige en grappige manier om een verdiepend gesprek te hebben. Je moet wel een beetje kwetsbaar durven zijn, maar ook dat is in mijn ogen heel gezond.
Denk niet langer, bestel nu je cadeau’s voor de feestdagen. Dit cadeau is goed voor iedereen. Ga je lootjes trekken, dan weet je nu welk cadeau je kunt vragen! Hele fijne feestdagen en veel goede gesprekken toegewenst.
Herken jij je in dit verhaal? laat dan een reactie achter. Ik hoor het graag. Heb jij meer tips? Die zijn natuurlijk ook welkom!